facebook

“Скажіть це Путіну!”: прем’єра Італії вивели із себе слова про припинення підтримки України

Джорджа Мелоні різко відреагувала на пропозицію Елізи Скутеллі більше не допомагати Україні у протистоянні РФ.

Прем’єр Італії Джорджа Мелоні розкритикувала пропозицію припинити допомагати Україні, яку озвучила одна із депутаток парламенту. Вона пояснила, чому важливо й надалі здійснювати підтримку. Відповідне відео виклала партія Fratelli d’Italia, головою якої є прем’єр.

Депутат Еліза Скутеллі під час засідання висловила думку, що варто “зупинитись” надавати допомогу Україні.

«Може, пані депутате, ви скажете це Путіну? Я здивована, що ви кажете це нам. Чому? Це, напевно, є зрадою нашої позиції. Тому що це означає, що ми схвалюємо вторгнення до України. Тому що якщо ми зупинимося – то ми даємо згоду, давайте називати речі своїми іменами, ми схвалюємо вторгнення в Україну!”, – наголосила Мелоні.

За її словами, плутати слова “вторгнення” та “мир” – це лицемірно. Вона також зазначила, що для будь-яких переговорів України з Росією необхідно, щоб країна-агресор припинила вогонь та вивела свої війська з окупованих територій.

“Чи вважаєте ви, що потрібно віддавати Москві території, які вона окупувала і на яких вона провела “референдум” про самовизначення? Чи ні? Ось те, що я хотіла б почути, якщо ми всерйоз говоримо про мир. Інакше ви робите пропаганду ціною суверенної нації, вільного народу та міжнародного права, і це безвідповідально”, – резюмувала Мелоні.

Читайте також:  Не роздумуючи побіг: вчинок українця у Польщі вразив місцевих жителів

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.