facebook

Масштабна операція: прикарпатська СБУ викрила міжрегіональне угруповання наркоторгівців

Співробітники Івано-Франківського СБУ та поліції знешкодили міжрегіональну групу, яка розповсюджувала наркотики через чисельну мережу Телеграм-каналів та чат ботів.


Лише за півроку наркоторговці зуміли отримати мільйонні прибутки в ході такої своєї діяльності. Оплата проводилася у криптовалюті та на електронні гаманці «ділків». Торгували вони психотропом альфа-PVP, амфетаміном, метамфетаміном, ЛСД та канабісом.
Доставка такого товару відбувалась з використанням можливостей логістичних компаній.

СБУшники встановили, що засновником та лідером угруповання був мешканець Івано-Франківська. До ного долучилися ще троє жителів регіону та вихідці з інших областей України.

Лідера угруповання та ще трьох дилерів оперативники спецслужби у взаємодії з слідчими ГУНП у регіоні за підтримки спецназу затримали в Івано-Франківську. Їхніх спільників у Миколаївській, Одеській та в Рівненській областях затримали раніше. Зокрема, дилера на Рівненщині взяли з 1,5тисячами
доз метамфетаміну.
Процесуальне керівництво у справі здійснює Івано-Франківська обласна прокуратура
Чотирьом основним фігурантам повідомили про підозру, вони перебувають під вартою. Тепер їм загрожує від 9 до 12 років в’язниці.

Читайте також:  Мати поляка, якого СБУ депортувала за спалений герб України, купила і почепила новий

Шукайте деталі в групі Facebook