Подоляк розповів, яка зброя необхідна Україні, щоб наблизити перемогу
Україна потребує ще до 200 танків та низку техніки.

Радник голови ОП Михайло Подоляк розповів, яка зброя потрібна Україні для перемоги у війні, зокрема, 150-200 танків та 100 артилерійських систем.
Про це він сказав в інтерв’ю France 24, пише Українська правда.
“Українська влада закликає до збільшення поставок західної зброї, що дуже важливо взимку. Україні потрібно ще 150-200 танків, близько 300 одиниць бронетехніки, 100 артилерійських систем, 50-70 ракетних систем залпового вогню, а також 10-15 протиракетних систем, щоб закрити небо”, – уточнив він.
Подоляк також згадав американські ракети ATACMS з дальністю дії 300 км.
На його думку, такі ракети наблизили б кінець війни, дозволивши Україні знищити великі військові склади, розташовані в глибині окупованих територій.
Раніше стало відомо, що держконцерн “Укроборонпром” вироблятиме та розроблятиме важке озброєння та військову техніку спільно зі щонайменше шістьма країнами-членами НАТО.
Шукайте деталі в групі Facebook
Схожі публікації
-
“Росія не хоче миру”: Зеленський назвав головну мету країни-агресорки
-
Трагічна звістка сколихнула Прикарпаття. У бою за Україну героїчно загинув наш земляк, патріот і відважний захисник Юрій ВИШНЕВСЬКИЙ
-
РФ зібрала арсенал і готова атакувати: таролог назвав найнебезпечніші дні тижня
-
У бою з окупантами загинув прикарпатець Володимир Остафійчук
