facebook

Чи буде загострення війни 2022: Прогноз екстрасенса

За словами Хомутовської, масштабної битви не передбачається.Екстрасенс Людмила Хомутовська зробила розклад на картах Таро і визначила, чи буде загострення війни в Україні.

Першою їй випала карта “Дев’ятка жезлів”, яка говорить про те, що Україну захищають, і поки все йде за планом. Також їй попалася карта пентаклей, що означає, що ми рухаємося до перемоги повільно, але впевнено.

“Якоїсь показової битви я не бачу. Я б навіть сказала, що у нас все продумано. Легкими кроками ми йдемо до перемоги, щоб було мінімум “сюрпризів””, – сказала Хомутовська в програмі “Таня+”.

Нагадаємо, раніше таролог і екстрасенс Людмила Хомутовська зробила розклад на картах Таро і розповіла, що деякі українські міста незабаром можуть бути окуповані.

“Окупанти ще будуть захоплювати невеликі українські території. Але і звільняти вже окуповані території ми теж будемо”, – сказала Хомутовська.

Читайте також:  Знущався над тваринами, пив з 13 та уже має кримінальне минуле: Шокуючі факти з життя ймовірного вбивці випускниці Ірини Мукоїди

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.