facebook

Усіх військовозобов’язаних чоловіків і жінок у липні закликають прийти на прикарпатські військкомати

Протягом липня військовозобов’язані чоловіки та жінки мають прийти у військкомати.Про це “Галку” повідомили в Івано-Франківському центрі комплектування та соціальної підтримки.

З метою забезпечення обороноздатності держави, всі чоловіки віком від 18 до 60 років (окрім призовників) та жінки, які перебувають на військовому обліку, зобов’язані з’явитися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем реєстрації чи тимчасового проживання

Всі особи, що вибули за межі місця реєстрації на тимчасові роботи, лікування тощо за межі держави на законних підставах зобов’язані повідомити про це територіальні центри комплектування за місцем перебування на військовому обліку шляхом подання копій документів що засвідчують таке вибуття (копії паспорта з відміткою перетину кордону подання документа можна здійснити через родичів).

Терміни прибуття громадяни віком до 50 років – до 12 липня, громадяни віком від 50 до 60 років – з 13 по 20 липня.

З собою мати паспорт громадянина України, військово-обліковий документ, оригінали та копії документів (у разі наявності), що надають право на відстрочку від мобілізації відповідно ст. 23 Закону України про мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

ГАЛКА: Наш найцінніший “актив” – це увага аудиторії, якою хочемо поділитися
По завершенню визначених термінів громадяни зазначених категорій, які не прибули до територіальних центрів комплектування будуть передані в розшук як такі, що ухиляються від мобілізації для примусової доставки до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Всі особи зазначених категорій, які тимчасово перебувають на території області протягом триденного терміну зобов’язані стати на тимчасовий облік до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування.

Читайте також:  Підвищення пенсій українцям у липні: що про це вже відомо

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.