facebook

Астролог назвав дату перелому у війні в Україні: ескалація може піти на спад

Астролог Дмитро Уранус, який передбачав ракетні удари по Києву та Кременчуку, проаналізував свій прогноз, зроблений раніше, і заявив, що перелом у війні можливий вже найближчим часом. За його словами, найскладніша ситуація у низці міст, які опинилися під впливом бога війни Марса.

Астролог назвав дату перелому у війні в Україні: ескалація може піти на спад


Уранус зазначив, що в прогнозі за 24 травня було зазначено, що максимальна ескалація можлива на довготі 38E03 – це довгота Бахмута, Соледара, Сіверська та плюс-мінус мінімум 50 км від цієї довготи, на схід та захід, покриваючи всі міста від Сєвєродонецька до Краматорська. Крім того, лінія ескалації зачепила населені пункти Золоте, Гірське, Камишеваха, Врубівка, Борівське, Сєвєродонецьк, Лисичанськ та найближчі села.

Уранус вказував на карті, де можлива максимальна ескалація

“Що ми маємо на 4 липня, за 1 день до виходу Марса з Овна? Судячи з опублікованих новин, лінія фронту підійшла до довготи 38Е09 – 38Е12, практично до лінії сходу Марса 38Е03 (похибка всього близько 12-13 км на карті). Вказані у прогнозі населені пункти та території захопив противник. З прогнозу за 24 травня, мені було зрозуміло, що Сєвєродонецьк, Лисичанськ та прилеглі населені пункти були приречені, їх неможливо було утримати”, – підкреслив астролог, заявивши, що переломним буде 5 липня.

Він додав, що довготу Бахмута (38Е03) противник не перетнув, вона утримана, що є великим плюсом. Ці території тепер слід утримувати будь-яким шляхом, і це під силу ЗСУ.

“Зараз відбувається перелом. Марс 5 липня переходить у Телець, і дуже важка карта переходу Марса до Овну втрачає силу і свій негатив. Думаю, що натиск противника на довготу Бахмута має послабшати, а лінія фронту біля Бахмута стабілізується. Тепер дуже важливо не дати супротивникові наблизиться до лінії міст Костянтинівка-Краматорськ-Слов’янськ із півночі та з півдня, щоб не утворився новий котел”, – підсумував він.

Читайте також:  На війні загuнула військовий медик Юлія Огієнко з Івано-Франківська: Вічна пам’ять Героїні та щирі співчуття рідним

Як повідомляв OBOZREVATEL, астропсихолог Валентина Віттрок зазначила, що президент Росії Володимир Путін, який розв’язав криваву війну проти України, приховує свою справжню дату народження, щоб ніхто не міг зрозуміти, що на нього чекає. Проте найбільш підходяща його психотипу дата – 7 жовтня 1950 року.

Крім того, відомий французький віщун Нострадамус передбачав велику війну в Європі в 2022 році, але спочатку вважалося, що вона торкнеться Парижа. Після початку вторгнення Росії в Україну пророцтво провидця переглянули.

Таролог та прогнозист Ольга Соломка заявила, що Україна до кінця року остаточно вирветься з-під впливу Росії, але перемога у війні буде затьмарена втратами. Військові дії можуть затягнутися.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.