facebook

Біля Слов’янська загинув калушанин Андрій Приставський

Калуська громада у жалобі: 24 травня на захисті України загинув уродженець Калуша, 1971 року народження, Андрій Приставський.З початку повномасштабного вторгнення росії був призваний на військову службу у ЗСУ. У складі механізованого батальйону загинув на обороні міста Слов’янська на Донеччині, інформують “Вікна”.

За інформацією друзів, зв’язок із військовим був втрачений тиждень тому. Тільки 1 червня надійшла офіційна інформація про загибель Андрія Приставського у результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання.

Товариш калушанина Олександр Попов у соцмережі написав:

“Спочивай у мирі, ти загинув, щоб ми жили… R.I.P.”.

Востаннє у соцмережі Андрій Приставський написав 14 травня:

“Колись давно (напевно в минулому житті) чув байки, що війна робить душу пустою, а серце кам’яним. Неправда, емоції зашкалюють. Парадокс в тому, що риси характеру проявляються в десятки разів сильніше, як позитивні так і негативні. І зразу помітно хто є хто”.

До чесності і справедливості Андрій прагнув змалку. Цікавився та вивчав історію, мав чітку громадянську позицію, завжди надавав допомогу, хто потребував. Щирий, добрий, життєрадісний, з глибоким аналітичним мисленням, з високими людськими чеснотами, йдеться у повідомленні Калуської міської ради.

Андрій Приставський був неординарною особистістю. Працював енергетиком на підприємствах, у тому числі і на власному у Києві. Також пробував себе і на творчій ниві — у театрі та на радіо в Івано-Франківську, у закладах культури Калуша. Перед війною був керівником на одній із приватних фірм у рідному Калуші. І на всіх посадах проявляв високий професіоналізм, бо був відповідальним.

“Саме такі Люди першими беруть зброю у руки, коли рідній державі загрожує небезпека! Та війна жорстока і безжалісна, забирає найкращих!
Уся Калуська громада у глибокій скорботі разом з рідними, друзями, знайомими!
Вічна пам’ять Герою України Андрію Приставському!” — йдеться в офіційному cпівчутті.

Читайте також:  У Калуші в озері втопився чоловік

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.