facebook

Росія проводить приховану мобілізацію для війни проти України, використовують два шляхи

Країна-агресор Росія проводить приховану мобілізацію, аби оновити свої сили для війни проти України. Секретність цього процесу пояснюється двома факторами, які Москва не зможе пояснити росіянам.

Про це заявив в ефірі українського телемарафону керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов. За його словами, плани Москви щодо війни в Україні наразі залишаються незмінними.

“Росія проводить приховану мобілізацію. Вона йде двома шляхами – фактичні дії, те, що і називається прихованою мобілізацією, а другий – це використання резервістів”, – сказав Буданов.

Він зазначив, що Україна має докази залучення у війну резервістів за короткостроковими контрактами, оскільки декількох із них українські захисники уже взяли в полон.

Буданов також додав, що є дві причини, з яких РФ не готова оголосити відкриту загальну мобілізацію.

“По-перше, суто економічні фактори, тому що в умовах накладених на Росію санкцій удари будуть ще більш значними у разі загальної мобілізації”, – наголосив він.

Друга причина – це інформація, яку пропаганда РФ впродовж усього часу від початку вторгнення розповідала росіянам.

“Треба пояснити хоч якось, нащо проводиться загальна мобілізація, якщо, зважаючи на офіційні повідомлення російсько-терористичного керівництва, у них все йде добре і абсолютно все за планом”, – сказав голова розвідки.

Він зазначив, що оскільки відповідей на ці два фактори у Москви немає, “то вони проводять це прихованим способом”.

Також повідомив, що у Росії спостерігаються серйозні проблеми із оновленням бойової техніки.

“Я підтверджую, що у них значна нестача бойової техніки і вони розконсервовують техніку з баз зберігання. Ця техніка там стоїть з 60-80-х років. Простоявши 40-50, а іноді й 60 років на відкритих майданчиках баз зберігання, вона тільки умовно може називатися бойовою технікою”, – зауважив Буданов.

Читайте також:  «9-річну дівчинку згвалтували 11 орків і розпороли їй живіт», - рівненська журналістка про звірства в Ірпені

Як приклад він навів інформацію розвідки про спроби відновлення боєздатності 810-ї бригади морської піхоти в тимчасово окупованому Криму.

“Провели вони доукомплектування особовим складом на 78%, а з техніки – майже на 100%. Але коли вийшли на полігон, із техніки поїхало 14%”, – розповів голова розвідки.

Щодо ситуації на Донбасі, то Буданов переконаний, що свою ціль ворог не змінив.

“Противник досі намагається заволодіти повністю Донецькою і Луганською областями та вийти на кордони цих областей. Але, як ви бачите, нічого їм не вдається. Вони продовжують свої дії, оперативна ситуація дуже швидко змінюється, але значних перемог противник не отримав і, я так бачу, що найближчим часом це абсолютно нереально для них”, – наголосив він.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...