facebook

У Попасній окупанти розстріляли евакуаційні автобуси: зв’язку з пасажирами немає

Російські окупанти не припиняють порушувати всі правила ведення війни та розстрілювати мирних громадян в Україні. Цього разу вони розстріляли два евакуаційні автобуси у Попасній, Луганської області.Про це повідомив керівник Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації Микола Ханатов.

За його словами, 28 квітня з Попасної евакуювали 31 особу, але охочих було набагато більше. Тому довелося відправити в місто ще два автобуси, щоб вивезти решту. За наявною інформацією, евакуаційні автобуси дісталися Попасної та забрали людей, але потім потрапили під обстріл.

“Ми евакуювали з Попасної 31 особу. Охочих було набагато більше, тому відправили до міста ще два автобуси. Відомо, що вони дісталися населеного пункту та потрапили під обстріл ворожої ДРГ. Автобуси розстріляні. Зв’язку з людьми, які перебували у транспортному засобі та організовували евакуацію, немає”, – розповів Микола Ханатов.

Евакуацією жителів Попасної займалися волонтери, бо немає спеціальної служби, яка б під постійним вогнем евакуювала цивільних. Влада побоюється, що люди могли постраждати та отримати поранення.

Читайте також:  Німеччина не дає Україні танки, бо боїться, що вони опиняться в РФ

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.