В бою з окупантами загинув ветеран АТО, франківець Роман Сметана
27 квітня в бою з російськими загарбниками загинув ветеран антитерористичної операції, активіст і волонтер з Івано-Франківська Роман Сметана.

Про його загибель в мережі повідомив начальник відділу в області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець, пише “Галка”.
“Коли вчора повідомили важку звістку, не вірилося, дуже бажалось, щоб не підтвердилося! НАЖАЛЬ! Дякую за захист, вибач, що не вберегли, ти був справжнім другом та правдивим!!!! ВІЧНА ПАМ‘ЯТЬ РОМАНУ та всім ЗАХИСНИКАМ, ЗАХИСНИЦЯМ УКРАЇНИ!!!!”, – зазначив Веркалець.
38-річний Роман Сметана ще в 2014 році був військовослужбовцем батальйону “Прикарпаття” – тоді отримав поранення на Донеччині та проходив довге лікування. Після цього займався волонтерством – підтримував побрафтимів на сході та ініціював екологічні ініціативи вдома.
Після відкритого вторгнення росії в Україну, разом з добровольцями пішов захищати державу. Загинув в бою на харківському напрямку.
Вічна пам’ять

Про час та місце прощання з Романом буде відомо згодом.
Шукайте деталі в групі Facebook
Схожі публікації
-
У Франківську провели рейдову перевірку транспортних засобів, які обслуговують міські автобусні маршрути. Порушників є аж шість
-
Франківчанка Тіна Кароль влаштувала стриптиз на Нацвідборі “Євробачення-2020” (відео)
-
На кільці Чорновола-Довженка водій BMW розбив свою машину (ФОТО, ВІДЕО)
-
Відому будівельну компанію з Франківська хочуть визнати банкрутом
