facebook

Командир Котенко зі своїм підрозділом зупинив просування ворога, знищивши колони техніки: він отримав звання Героя посмертно

Командир дев’ятого батальйону “Вінницькі скіфи” Сергій Котенко посмертно нагороджений званням Героя України. Ціною свого життя військовий знищив кілька колон ворожої техніки.

Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ. Полковник тримав оборону на одному з найгарячіших напрямків – на підступах до Запоріжжя – з перших днів війни.

“Завдяки його мужнім діям та особистій рішучості знищено кілька колон ворожої техніки. Підрозділ під його командуванням завдав великих втрат живій силі супротивника і призупинив наступ російських загарбників. Разом переможемо!” – сказано в повідомленні.

“У цей час молодший брат отця Олександр підписав контракт і теж приєднався до служби. Але 7 березня він загинув під ворожим вогнем окупантів, тато тяжко переживав цю втрату. Коли ми прощалися з дядьком, дізналися, що 9 березня загинув батько. Сталося це у Запорізькій області, він якраз пересувався по позиції, і за метр від нього впав снаряд 152-міліметрового калібру, від отриманих поранень він загинув, поховали його разом із братом, звання Героя він заслужив, бо до останнього беріг своїх підлеглих і мужньо боровся з ворогом”, – розповів журналістам син загиблого Ростислав Котенко.

Читайте також:  Вічна та світла пам'ять героїні! Віддала життя за Україну 22-річна військовослужбовиця із Житомирщини

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.