facebook

Окупанти силоміць вивезли до Росії 31 тисячу жителів Маріуполя – мер

Спочатку маріупольців везуть до фільтраційних таборів, а звідти до РФ.Від початку війни Росії проти України окупанти силоміць вивезли до Росії 31 тис. жителів Маріуполя.

Про це повідомив в мер Маріуполя Вадим Бойченко у ефірі телепроєкту “FREEДОМ”.

“За нашою інформацією, 31 тисяча людей була примусово вивезена на територію Росії чи так званої ДНР. Це вже верифіковані дані”, – повідомив мер.

Відомо, що спочатку маріупольців силоміць везуть до фільтраційних таборів у Новоазовську. Там у містян знімають відбитки, всю біометрику та змушують підписувати різні документи. Звідти вже відправлять до віддалених куточків РФ.

“Люди чекають там тижнями. Фільтрація дуже жорстка – знімають відбитки, всю біометрику. Заставляють підписувати різного роду документи. Особливо жорстко підходять до муніципальних співробітників чи людей, які були пов’язані з держорганами. Є люди, які готові надати свідчення, як їх примусово вночі під дулом автомату заставляли покинути місто у невідомому напрямі. Потім вони опинялися в Астрахані, Томську, Тамбові чи інших містах глибоких злиднів Росії”, – повідомив мер Маріуполя.

Читайте також:  У Львові 12 дітей інфікувались ВІЛом на території дитсадків та дитмайданчиків

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.