facebook

Мер українського міста здає росіянам та кадирівцям наших активістів (ВІДЕО)

Але плани рф-ії вдалося зламати.Колишній міський голова міста Рубіжне, що на Луганщині, Сергій Хортів не просто перейшов на сторону російських загарбників, а й передає окупантам інформацію про людей з проукраїнською позицією.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі державного телеканалу «Дом».

— Ось цей останній випадок з мером Рубіжного. Там зовсім все погано.

В тому плані, що мер, крім того, що перейшов на сторону окупантів, він ще й активно з ними співпрацює у плані виявлення українських активістів. Він їх просто здає.

Такий уже стовідсотковий зрадник, який здає окупантам людей з проукраїнською позицією.

Водночас Гайдай додав, що Україна змогла «трохи поламати плани орків, які хотіли зробити картинку, як мер міста передає окупантам ключі, і як їх з радістю зустрічають».

Очільник Луганщини зробив подання на президента, і 31 березня президент підписав указ про створення у Рубіжному військової адміністрації.

Це означає, що «мер тепер ніхто» і він не потрібен нікому, навіть окупантам.

Що відомо про зрадника Сергія Хортіва
1 квітня стало відомо, що мер Рубіжного Сергій Хортів зрадив Україну і перейшов на сторону російських військових. У мережі опублікували відео, в якому Хортів у стилі російської пропаганди називає ЗСУ «нацистами» і закликає скласти зброю.

3 квітня Гайдай повідомив, що у Луганській області серед голів громад виявилися чотири зрадники: у Рубіжному, Станиці Луганській, Міловому й Марківці.

Майже з перших днів війни з Хортівим не було зв’язку, тому 4 квітня Гайдай призначив керувати Рубіжним голову Сєвєродонецької РДА Романа Власенка.

Слідчі СБУ кваліфікували дії колишнього міського голови Рубіжного Сергія Хортіва як державну зраду.

Читайте також:  Тіло в яму опускав мер: похорон загиблого від Коронавірусу вразив всю Україну. “Поклали тата самі в труну”

У Рубіжному, як і на всій Луганщині, йдуть запеклі бої від початку війни. Втім, українські військові контролюють місто.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.