facebook

Відомий іспанський футболіст доставив у Польщу допомогу українцям та вивіз в Іспанію близько 30 біженців

Крім цього, Рубен Гарсія організував збір коштів, завдяки чому іспанці постійно жертвують гроші.
Півзахисник “Осасуни” Рубен Гарсія подолав близько 2 500 кілометрів, щоб доставити з Іспанії в Польщу гуманітарну допомогу для України та вивезти біженців, пишуть в телеграм-каналі “Брутальний Футбол”.28-річний іспанець привіз в Надажин, що біля Варшави, дитяче харчування, ліки, теплий одяг, тести на covid, кавомашини та багато інших корисних товарів.

Футболіст забрав до Іспанії близько 30 людей з України, переважно жінок та дітей, які вимушені залишити свою країну.

“З нами приїхало п’ять фургонів, вони були наповнені подарунками, які ми зібрали. Ми все одно не встигли все упакувати. Тож ми обов’язково подумаємо про ще одну поїздку.

Я провів за кермом декілька годин. Потім мій двоюрідний брат сів за кермо, а потім знову я. Ось так ми мінялися. Подорож зайняла у нас понад день, ми зробили одну зупинку, щоб виспатися, вже в Польщі.

Нас було 12 осіб. Крім мого двоюрідного брата, була моя дівчина. А оскільки ми взяли з собою в Іспанію жінку на сьомому місяці вагітності, нас також супроводжувала людина з медичним стажем.

З усіх воєн, вторгнень і конфліктів, які я пам’ятаю, саме про це ми говоримо найбільше. Я вперше допомагаю таким чином. Раніше я брав участь у різного роду ініціативах, як-от захист тварин, але ніколи не мав можливості допомогти жертвам війни. З одного боку, це новий досвід, я вчуся допомагати стражденним, а з іншого – хотілося б, щоб не було потреби знову використовувати цей досвід.

Важливо, щоб публічні люди, наприклад футболісти, долучалися до допомоги. Бо завдяки цьому ми можемо залучити ще більше людей до доброї справи, заохочувати інших допомагати, чого зараз так потребують українці. Ця країна від нас далеко, але це суспільство так схоже на наше. І не забуваймо: те, що відбувається з ними сьогодні, може статися з нами завтра.

Читайте також:  Встигнути до 31 березня: закривається одна з найпопулярніших програм для українських біженців

Кожен із нас запитує себе: як це можливо у XXI столітті? Але, на жаль, це відбувається. А оскільки такі речі відбуваються, то наш обов’язок – протягнути руку українцям. Адже йдеться не про саму Україну, не лише про Польщу та сусідні країни. Йдеться про всю Європу, весь світ, світ цінностей, які ми сповідуємо. Тому я хотів допомогти чим можу”

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.