facebook

На Франківщині жінка попросила суд не карати її чоловіка за те, що він 5 разів вдарив її лопатою

Суд розглянув кримінальне правопорушення щодо чоловіка, який вчинив умисне заподіяння середньої тяжкості тілесного ушкодження, яке не є небезпечним для життя, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров’я своїй дружині.Згідно з обвинувальним актом чоловік умисно вчинив вдома конфлікт із своєю дружиною і наніс їй два удари дерев’яною лопатою по правому плечі, один удар даною лопатою по пальцях правої руки, два удари цією ж лопатою по голові. Після цього лопата розломилася навпіл, інформують “Вікна” з посиланням на Калуський міськрайонний суд.

Тоді чоловік наніс потерпілій удар кулаком правої руки у нижню щелепу та вдарив кулаком у ніс, спричинивши потерпілій тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому першої п’ястної кістки правої кисті із незначним зміщенням відламків, закритого перелому спинки носа із незначним зміщенням відламків, закритої черепно-мозкової травми із струсом головного мозку та забою м’яких тканин тіла.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав, щиро розкаявся, попросив вибачення у потерпілої, просив суворо не карати.

Потерпіла вказала, що жодних претензій до обвинуваченого не має, вони примирились, просила не позбавляти волі.

Суд, вивчивши матеріали справи, дійшов до висновку, що вина обвинуваченого у вчиненому ним кримінальному правопорушенні доведена повністю, а його дії слід кваліфікувати як умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Таким чином суд визнав винуватим чоловіка та призначив йому покарання 1 рік позбавлення волі. Однак звільнив від відбування покарання з випробуванням та встановив йому іспитовий строк 1 рік.

Читайте також:  Залишила новонародженого сина на порозі у сусідів, а той замерз: у Калуші засудили багатодітну матір

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.