facebook

Від усього серця: привітання з Днем святого Валентина у картинках, віршах і прозі

Окрім того, щоб придбати подарунки коханій людині,14 лютого варто не забути мило привітати її зі святом. Та й вітають не лише найближчих: валентинки й поздоровлення часто надсилають подругам, батькам, колегам, а також іншим знайомим.

Realist.online зібрав красиві привітання з Днем святого Валентина у картинках, віршах і прозі. Надіславши їх близьким, ви неодмінно подаруєте їм світлий та святковий настрій.

У цей прекрасний день ясний

Приношу я тобі вітання,

А ці сніжинки, що летять,

Нехай дарують щастя та кохання.

Бажаю, щоб у твоєму серці ніколи не згасала любов, щоб вона завжди живилася відповідними почуттями, ніжністю, ласкою, і взаєморозумінням. Пам’ятай: ти завжди маєш людей, які турбуються про тебе. Зі святом!Вітаю з днем святого Валентина,

Бажаю кохання, щасливих ночей,

Блакитних чи карих, чи чорних очей,

Щастя великого, щастя земного,

Бажаю зустріти тобі лиш одного.

Нехай моя любов допомагає тобі ставати краще і успішніше, нехай наше щастя надихає нас на чудеса і неймовірну любов. З Днем святого Валентина!

По секрету я скажу:

Що тобою дорожу!

Хай гаряча же любов

Розганяє твою кров.

Будуть ласки й поцілунки,

А увечері – дарунки!

З Валентиновим днем!

З Днем святого Валентина! Бажаю бути на сьомому небі від ніжних почуттів, мріяти про щось чудове зі своєю другою половинкою, не помічати суєти і сірості буднів під куполом взаємної, яскравої, вірної й щасливої любові!

З Днем святого Валентина! Нехай цей день стане особливим! І нехай ти матимеш щастя все життя! Адже геть не всім вдається пронести світле почуття любові крізь роки, не втративши ніжності до коханої людини. Бажаю блиску в очах і палкого серцебиття.

Читайте також:  Порошенко підписав указ про запровадження в Україні нового свята

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.