facebook

Пандемія COVID-19 у світі не закінчилася, будуть нові штами, – “позитивні” прогнози ВООЗ

У Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що пандемія COVID-19 у світі не закінчилася і, схоже, поки не збирається.В організації стверджують, що з’являтимуться все нові варіанти коронавірусу. Про це заявив головний науковий співробітник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Суми Свамінатан у п’ятницю, 11 лютого, під час візиту в ПАР.

Він наголосив, що пандемія COVID-19 далека від свого завершення світі, оскільки з’являтимуться нові варіанти коронавірусу.

Ми були свідками того, як розвивається коронавірус і як він мутує. Ми знаємо, що будуть нові численні варіанти COVID-19, що викликають занепокоєння. Ми ще не досягли кінця пандемії,
– переконаний представник ВООЗ.

Що відомо про візит ВООЗ у ПАР
Свамінатан входить до делегації ВООЗ на чолі з її генеральним директором Тедросом Аданомом Гебрейєсусом. Вони відвідали південноафриканське місто Кейптаун, а саме лабораторію місцевої компанії Afrigen Bioligy.

Вона першою в Африці створила вакцину проти коронавірусу на основі новітньої технології матричних РНК (mRNA) відповідних наукових розробок компанії Moderna.

До слова. У Moderna раніше заявляли, що не забезпечуватимуть дотримання патентів на свою вакцину. Тобто вони самі дозволили вченим у Кейптауні створити власну версію препарату.
Вже наприкінці 2022 року розпочнуться клінічні випробування нової вакцини.

Попередні заяви: пандемія закінчиться у 2022
У своєму новорічному зверненні Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебрейєсус заявив, що 2022 рік може стати останнім роком пандемії коронавірусу. Однак лише за умови, якщо країнам світу вдасться покінчити з несправедливістю та нерівністю при розподілі вакцин.

 

Читайте також:  В Україну прийдуть антициклон "Ілона" і мороз -17: синоптикиня уточнила прогноз погоди

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.