facebook

“Смертність продовжить зростати”: у КШЕ озвучили прогноз розвитку ситуації з COVID-19 в Україні

У Центрі економіки охорони здоров’я Київської школи економіки прогнозують, що смертність від коронавірусу в Україні продовжить зростати. При цьому темпи захворюваності на COVID-19 на цей момент уповільнюються.

'Смертність продовжить зростати': у КШЕ озвучили прогноз розвитку ситуації з COVID-19 в Україні


Проте експерти заявляють, що пік коронавірусу ще попереду. Про це у вівторок на брифінгу повідомив керівник Центру Юрій Ганиченко.

“Госпіталізації теж незначно сповільнюються. А ось смертність починає зростати на тлі того, що вже чотири тижні поспіль зростає захворюваність… + 29% тиждень від тижня… Смертність продовжить зростати, може зростати протягом усього лютого”, – сказав він.

Окрім того, найближчими днями низка регіонів увійде до червоного рівня епіднебезпеки. Очікується, що таке рішення ухвалить державна комісія з ТЕБ та НС.

Ганиченко додав, що до “червоної зони” потраплять ті області, де більше ніж три дні поспіль не буде виконано двох або більше показників адаптивного карантину. На цей момент найбільша проблема у регіонах із коефіцієнтом виявлених випадків та рівнем госпіталізацій.

Нагадаємо, за останню добу на коронавірус в Україні захворіли ще 34 353 мешканці, зокрема 3095 неповнолітніх та 955 працівників медустанов. На лікарняні ліжка з діагнозом COVID-19 або підозрою на нього потрапили 2168 людей.

В Україні спостерігається високий рівень інтенсивності епідпроцесу гострих респіраторних вірусних інфекцій. Існує високий ризик одночасного зараження COVID-19 та грипом, що може призвести до тяжких наслідків для здоров’я.

Читайте також:  “Мамо, мене дуже болить”, – у страшній ДТП загинула 11-річна Софійка, усі винні і досі не покарані (фото)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.