facebook

Не мають аналогів: Стало відомо які санкції готує США проти Росії

Адміністрація президента США Джо Байдена визначилась які конкретні економічні санкції введуть проти Росії у разі вторгнення в Україну.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Білий дім має намір вдарити по великих російських банках, державних компаніях, які займаються імпортом.

Представники адміністрації заявили, що плановані дії знаходяться в стадії завершення і не мають аналогів в останні десятиліття щодо Росії, що посилює загрозу Байдена застосувати каральні фінансові та інші санкції в разі нападу Росії.

Повідомляється, що остаточні рішення ще не прийняті, проте потенційні цілі включають кілька найбільших російських банків, що належать РФ, таких, як банк ВТБ, заборона на будь-яку торгівлю новими випусками російських суверенних боргових зобов’язань і застосування заходів експортного контролю у ключових секторах, таких як передова мікроелектроніка.

Один із чиновників розповів, що наразі виключені санкції на експорт нафти і природного газу або відключення Росії від SWIFT, базової інфраструктури, яка полегшує фінансові операції між банками по всьому світу.

Проте на цей раз, за словами представників адміністрації, США відмовляються від поступового підходу, який притупив вплив санкцій 2014 року та інших зусиль, і замість цього переходять до заборони більш широкого кола дій зразу.

“Ми почнемо з максимуму і залишимося на високому рівні, щоб заподіяти максимальний біль Кремлю”, – заявив чиновник.

Читайте також:  США призначили нагороду в три мільйони доларів за двох російських хакерів

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...