facebook

“Симптом виникає у носі в першу добу, страждання хворого стрімко наростають”: медики про ознаки штаму “Омікрон”

Штам “Омікрон”, який у шаленому темпі витісняє штам “Дельта”, за словами медиків, викликає симптоми вже у перші дні після зараження. Новий варіант вірусу надзвичайно заразний, але його можна упізнати за рядом ознак ще до будь-яких тестів і аналізів.

Лікарі рекомендують звернути на них увагу, аби вчасно розпізнати небезпеку. Швидке реагування здатне запобігти найгіршим наслідкам.

Як інформує “Molbuk”, про це розповів фахівець із інфекційних захворювань, член консультативного комітету з практики імунізації та вакцинолог доктор Кетрін Полінг.

Медик назвала найпоширеніші симптоми нового штаму.

“Кашель, закладеність носа, нежить, сильний головний біль і втома – мабуть, найбільш характерні симптоми варіанта “Омікрон”. Іноді, розпізнати “Омікрон” можна ще до того, як це підтвердить ПЛР-тестування. Ознаки хвороби можуть з’являтися вже через день-два з моменту інфікування. Одними з перших ознак є біль в горлі та часте чхання, що і стало головною причиною швидкого поширення вірусу.

Якщо Ви запідозили у себе коронавірус, або контактували із хворою людиною, у якої підтверджено COVID-19,негайно самоізолюйтеся та зверніться до сімейного лікаря для запису на ПЛР-тестування”, – зазначила лікарка.

Дуже заразний вірус, такий як штам “Омікрон” матиме менший інкубаційний період, оскільки, його мета, зрештою, – заразити якомога більше людей і якомога швидше.

Читайте також:  “Яке вона має право? Дайте дитині спокійно вмерти”: Надвірнянська лікарка не видала ліки онкохворій

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...