facebook

Мама школяра розкрила очі батьків на меню Клопотенка: “Поверніть булки і ковбасу”

Мама дитини показала тарілку з новим шкільним харчуванням-такі продукти трапляються не кожному

Багато хто вже знає, що з 1 січня 2022 року українські школи, нарешті, перейшли на нове шкільне харчування в рамках реформи.

Його розробляла велика кількість людей, включаючи відомого шеф-кухаря Євгена Клопотенка, першу леді Олену Зеленську, голову Міністерства охорони здоров’я Віктора Ляшка та багатьох інших. Українці, звичайно, були не задоволені – всі заявляють одне і те ж – все не смачно через те, що немає цукру і солі. Хоча вони є, але в меншій кількості, щоб зберегти здоров’я дітей.

Одна користувачка в TikTok, як і багато інших, записала жартівливе відео на тему нового меню в українських школах.

Вона сидить перед тарілкою з капустою, брокколі, морквою, горошком, сиром, горіхами і нутом. Вголос вона промовляє обурення-навіщо взагалі всі ці продукти, вона ніколи їх не їла і не збирається їсти. Показуючи виделкою брокколі, вона здивувалася і не зрозуміла, що це взагалі за овоч такий. Однак все встало на свої місця, коли на екрані з’явився підпис.

“Мене все влаштовує і дитину теж! Смачно і краще ніж те, що було!”, – заявила автор відео.
А в кінці захотіла, щоб дітям повернули булки і ковбасу.

Користувачі розділилися на тих, кому подобається нове меню і тих, кому воно категорично не подобається через відсутність смаку. Вони заявляють, що через це школярі і готові їсти чіпси та іншу шкідливу їжу.

Читайте також:  У Польщі загинуло двоє заробітчан: Замість грошей – труна

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...