facebook

“Сподіваємось, буде останньою”: лікарка-пульмонологиня про чергову хвилю коронавірусу

Судячи з останніх показників в Україні розпочалась чергова хвиля захворюваності на коронавірус. У МОЗ зазначають, що вона дуже відрізняється від попередніх через циркуляцію нового штаму коронавірусу “омікрон”.Інформацію підтверджує і лікарка-пульмонологиня Світлана Гук. Лікарка зазначає, що пацієнтів які звертаються по допомогу у телефонному режимі, стало значно більше.
Світлана Гук зазначила, що змінилась клінічна картина у пацієтів.

“Що мені кидається у вічі – ураження верхніх дихальних шляхів, нежить, сильний біль в горлі. Поки не бачила шлунково-кишкових розладів (у разі зараження “Омікроном” – ред.). Але, в цілому, симптоми можуть складати різну клінічну мозаїку”, – розповідає лікарка.

Світлана Гук зазначила, що чергова хвиля захворюваності лише стартувала, а її пік триватиме кілька тижнів.
“Чи остання виля – не знаю. Сам пік очікується тривалістю декілька тижнів. Звичайно, сподіваємося, що ця хвиля буде останньою. Життя покаже”, – зазначає лікарка.

“Наразі кожен, аби вберегтися від інфікування коронавірусом, має робити розумні речі: уникати можливого контакту з потенційними хворими, носити правильно маски, звертатись до лікаря за перших симптомів, не нехтувати можливістю раннього лікування”,- підсумавала Світлана Гук.

Читайте також:  “Мінімум на 20%”: повідомили реалії про підвищення цін на комунальні послуги

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...