facebook

В Івано-Франківській області стався вибух у лікарні: загинуло чотири людини (фото)

У палаті реанімаційного відділення Косівської центральної районної лікарні, що в Івано-Франківській області, стався вибух. Загинуло чотири людини.

В Івано-Франківській області стався вибух у лікарні: загинуло чотири людини (фото)

У Міністерстві охорони здоров’я висловили щирі співчуття родинам загиблих.

Як повідомила пресслужба ДСНС, 28 грудня о 21:22 у м. Косів у чотириповерховій будівлі міської лікарні на першому поверсі в палаті реанімаційного відділення виникла пожежа. До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів персоналом евакуйовано 12 хворих.

У Косівській ЦРЛ стався вибух Фото: facebook.com/MNSIFR

О 21:42 пожежу локалізовано на площі 55 м кв. о 22:00 – ліквідовано.

На місці пожежі в палаті виявлено 2 загиблих хворих. До прибуття перших підрозділів персоналом лікарні евакуйовано 12 хворих. Підрозділами ДСНС врятовано 3 хворих з сусідньої палати, – йдеться у повідомленні.

Водночас голова Івано-Франківської ОДА Світлана Оніщук повідомила про чотирьох загиблих внаслідок вибуху.

Одна людина загинула від хвороби COVID-19, троє – від пожежі, – розповіла Оніщук.

За її словами, ще троє людей постраждали від вибуху. Їх направили в Івано-Франківську обласну лікарню, де вони отримують необхідну допомогу. Також голова Івано-Франківської ОДА наголосила, що всі екстрені служби міста працюють в екстреному режимі.

У Косівській ЦРЛ стався вибух Фото: facebook.com/MNSIFR


У поліції Івано-Франківської області зазначили, що загоряння сталося на першому поверсі реанімаційного відділення Косівської центральної районної лікарні.

В результаті пожежі загинули троє осіб, ще одна людина померла від коронавірусної хвороби. Крім того, постраждали троє осіб, – додали у пресслужбі поліції.

Зазначається, що усі загиблі були пацієнтами лікарні.

Вибух у Косівській лікарні. Фото: facebook.com/frankivsk.police

Інформацію про подію внесено до журналу Єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Слідчими по закінченні огляду місця події буде вирішуватися питання про відкриття кримінального провадження.

Вибух у Косівській лікарні. Фото: facebook.com/frankivsk.police

Читайте також:  У Івано-Франківську намалюють новий мурал

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.