facebook

“Якщо вчините ці 3 випадкові помилки, вірус зробить із ваших органів непотріб”: медики про штам “Омікрон” і хворобу

В Україні медики і прості мешканці зіткнулися з новим викликом. Штам “Омікрон” почав швидко поширюватися, витісняючи штам “Дельта”. Фахівці говорять про особливу небезпеку, яку слід очікувати від нового варіанту вірусу. Найгірше, що може статися, відбудеться, якщо порушити конкретні умови.Як інформує “Obozrevatel”, свята та масові заходи негативно впливають на ковід-статистику, й у медиків немає приводу думати, що цього разу буде інакше. Проте лікарі та медичні експерти заявили, що святкові сімейні урочистості не обов’язково скасовувати, якщо члени сім’ї вакциновані та дотримуються правил.

“Ситуація цього року відрізнятиметься від торішньої. Ще рік тому у нас не було вакцин, масового тестування”, – сказав доктор Джон Браунштейн, епідеміолог дитячої лікарні Бостона.

Браунштейн заявив, що вакцинація та ревакцинація – найкращі інструменти для забезпечення безпеки сімей.

“Повністю вакциновані люди менш сприйнятливі до серйозних симптомів вірусу, з меншою ймовірністю будуть госпіталізовані та з меншою ймовірністю помруть від COVID”, – наголосив фахівець.

Говорячи про безпеку, він виділив три головні принципи, яких повинні дотримуватися люди напередодні та під час свят:

Вакцинація

Соціальне дистанціювання

Зважування всіх ризиків.

Зі свого боку докторка Джун Маккой, професорка Медичної школи Файнберга Північно-Західного університету, підкреслила, що вірус, як і раніше, небезпечний для дітей до п’яти років, людей похилого віку та людей з ослабленим імунітетом.

Вона рекомендувала обмежувати кількість зборів у приміщенні, особливо якщо провітрювати кімнату складно. Вона також закликала членів сім’ї носити маски всередині, якщо є нещеплений член сім’ї.

Водночас вона зазначила, що святкові зустрічі із сім’єю важливі для психічного здоров’я.

“Ми всі чекали свят, і це важливе свято. Ми всі повинні зробити все, щоб воно було безпечним”, – сказала вона.

Читайте також:  Важливо! Дитяче харчування цього виробника масово вилучають з магазинів

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...