facebook

Школярам та вчителям варто щодня робити тест на COVID-19

Повернення школярів до очного навчання може спричинити новий сплеск захворюваності на коронавірус. Дітям та вчителям, навіть вакцинованим, слід щоденно робити швидкі тести на COVID-19.

Школярам та вчителям варто щодня робити тест на COVID-19, – епідеміологиня


Таку заяву в ефірі телеканалу OBOZREVATEL озвучила докторка медичних наук, професорка, епідеміологиня Наталія Виноград. “Боюсь, що початок очного навчання для дітей – надзвичайно високий ризик, який активізує епідемічний процес”, – наголосила вона (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця цієї новини).

У цьому контексті медикиня навела приклад Німеччині, де захворюваність на COVID-19 стрімко пішла вгору після скасування низки обмежувальних заходів для школярів.

Нове епідемічне ускладнення, яке розпочалося в Німеччині, було пов’язано з навчальним процесом, зі скасуванням щоденного тестування їх на антиген, скасуванням носіння школярами масок. Як результат – у Німеччині є реальна четверта хвиля, яка була зумовлена початком очного навчання у школах”, – сказала Виноград.

“Діти стають місточком поміж різними сім’ями. Статус вакцинованості вчителів не є гарантією того, що людина не заражена”, – додала вона.

Щоб знизити ризики розповсюдження вірусу, епідеміологиня запропонувала щодня робити швидкий тест і дітям, і вчителям, і співробітникам навчальних закладів.

“Я за соціалізацію дітей, я за якість навчання, але як епідеміолог я б закликала керуватися статусом кожної конкретної дитини. Перед допуском дитини в організований колектив – в садочок, школу, університет – кожен має бути обстежений. Те саме має стосуватися всіх дорослих, які ніби вакциновані”, – зауважила медикиня.

Читайте також:  Ніякої Швейцарії! Олена Зеленська ефектно поставила хейтерів на місце. Зеленський пишається

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...