facebook

“Коли міняють балон, я задихаюсь, скаржуся – лікарі погрожують”: шокуюча переписка померлої від ковіду 20-річної вагітної

Про систематичний брак кисню та незадовільні умови перебування в лікарні написала своїмамі під час переписки 20-річна вагітна жінка, у якої діагностували коронавірус. Оприлюднити описане дочкою її мати вирішила після того, як дівчина померла у медзакладі міста Дубно Рівненської області на сьомому 7 місяці вагітності.Головний санітарний лікар Рівненщини Роман Сафонов розповів, що у жінки були проблеми із дихальною системою та важка пневмонія через коронавірус.

Головний лікар Дубенського пологового будинку Ростислав Андрощук у коментарі “Суспільному” повідомив, що жінка померла вночі, 17 листопада. За його даними, у пологовий вона потрапила за тиждень до смерті із підтвердженим COVID-19.

“Унеї було супутнє захворювання – бронхіальна астма. Стан ускладнювався, була пневмонія, її лікували, але раптово погіршився стан і врятувати не вдалося. Поки надавали реанімаційні заходи, плід завмер і не було як його врятувати”, – сказав Ростислав Андрощук.

Читайте також:  Вчені виявили COVID-19 ще в 2013 році

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.