facebook

Медики назвали симптоми постковідного симптому у дітей

Німецькі вчені повідомили, що тривожність, швидка стомлюваність і біль голови є “постковідним синдромом” у дітей із 5 до 17 років, які перехворіли на COVID-19.

Медики назвали симптоми постковідного симптому у дітей


У дослідженні було вивчено дані майже 12 тисяч дітей, передає Medrxiv. Медики зазначили, що такий синдром проявляється протягом кількох тижнів або навіть місяців.

Також у дітей після хвороби може спостерігатися втома, задишка, біль у животі, проблеми зі сном, порушення пам’яті та втрата концентрації уваги.

У дослідженні зазначено, що коронавірусна хвороба найчастіше зачіпає нервову систему та психіку. До того ж, після перенесеного COVID- 9 у деяких дітей стали діагностувати випадки розвитку діабету.

Такі ускладнення як артрит та синдром Рейно (спазм судин у руках, коли у пацієнта виникають болі або оніміння в кінцівках) траплялися найрідше. Причому останню недугу раніше діагностували лише у пацієнтів віком від 30 років.

Раніше лікарка-педіатриня Лідія Бабич сказала, що симптоми штаму коронавірусу “Дельта” у дітей дуже схожі на симптоми інших гострих респіраторних вірусних інфекцій, які лікуються традиційними способами. Дитина може перенести хворобу і легко, але заразити людей із групи ризику.

Читайте також:  Інфекціоніст: у листопаді можуть повернути жорсткий карантин в Україні, є два виходи з ситуації з COVID-19

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.