facebook

Путін може запустити “цунамі” після зустрічі із Зеленським, – Клімкін

Президент країни-агресора Росії Володимир Путін може використати зустріч із президентом України Володимиром Зеленським для того, щоб запустити в нашій країні хвилю дестабілізації. Щоб цього не сталося, главі української держави спочатку слід погодити із суспільством і США свою позицію на переговорах.

Клімкін попередив про небезпеку зустрічі Зеленського і Путіна


Таку думку в ефірі телеканалу OBOZREVATEL висловив міністр закордонних справ України у 2014-2019 роках Павло Клімкін. “Спочатку порядок денний позиції України, а потім вже зустріч. Інакше можемо отримати реальну дестабілізацію. Путін свідомо буде зустрічатися, щоб потім запустити хвилю цунамі – дестабілізації в Україні”, – заявив він ( щоб подивитися відео, доскрольте до кінця цієї новини).

Дипломат назвав умову, за якої зустріч президентів може відбутися. “Путін буде зустрічатися з Зеленським тільки якщо отримає з цього зиск і позитив, можливості зробити Україну більш залежною. Наприклад, в сенсі енергетики, в сенсі газових постачань, в сенсі постачань електроенергії”.

В цьому контексті Клімкін зауважив, що через рекордне підвищення світових цін на природний газ переговорна позиція глави країни-агресора дуже сильна.

“Зараз рекордні ціни на газ, Путін прекрасно розуміє, що він у сильній позиції. Тому Зеленському розмовляти з ним буде дуже-дуже непросто”, – попередив він.

Виходячи з цього, дипломат порадив главі української держави вчинити певні кроки перед тим, як їхати на зустріч з Путіним.

“Я б йому радив, по-перше, погодити позицію з суспільством, з українцями, щоб це була відкрита позиція, а по-друге, з нашими партнерами, в першу чергу, з американцями. Тоді він вийде на зустріч з Путіним з сильною позицією”, – наголосив Клімкін.

Якщо цього не буде зроблено, дії Зеленського в суспільстві можуть розцінити як зраду. “Якщо така зустріч зв’яже руки Путіну і відбере у нього маневр, ну, окей. Але така зустріч насправді буде дуже складною для Зеленського і поставить його на шпагат, оскільки значна частина українського суспільства за визначенням сприйме це як зраду”, – припустив він.

Читайте також:  "Поки є руїни, доти триватиме війна": Зеленський у Швейцарії презентував план відбудови України

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.