facebook

МОЗ назвав специфічні симптоми штаму «Дельта»

При «Дельті» можуть утворюватися згустки крові, що призводять до загибелі тканин і гангрениСимптоми при зараженні різновидом коронавірусу «Дельта» відрізняються від інших видів хвороби. Найпоширенішими вважаються лихоманка, головний біль, біль в горлі і нежить. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

При цьому кашель і втрата нюху або смаку є менш поширеними симптомами.

У МОЗ зазначили, що більш серйозними симптомами є:

порушення слуху,
шлунково-кишкові проблеми,
утворення згустків крові, що призводять до загибелі тканин і гангрени.
Крім того, відповідно до дослідження, проведеного вченими з Китаю концентрація вірусу в крові зараженої людини від штаму «Дельта» у 1000 разів більша ніж було в інфікованих диким штамом. Це означає, що у хворого набагато більша ймовірність виділяти вірус в зовнішнє середовище, що сприяє поширенню вірусу на інших людей.

Ймовірність розвитку тяжкого перебігу хвороби при зараженні штамом «Дельта» набагато вища, якщо ви не вакциновані. Якщо все ж зараження відбулося, повністю вакциновані особи переносять хворобу безсимптомно або ж в значно легшій формі.

Також японські вчені виявили нову небезпеку штаму «Дельта». Штам коронавірусу «Дельта» може бути більш патогенним у порівнянні з іншими різновидами.

Зазначимо, раніше науковці підтвердили нову небезпеку коронавірусу.

Як відомо, дослідження виявило суттєве погіршення розумових здібностей у пацієнтів, які перехворіли на Covid-19.

Читайте також:  Помер найстарший чоловік на Землі – 116-річний Фредді Блом

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.