facebook

Після щеплення проти COVID-19 жінка залишилася без ніг та готується до ампутації рук

Випадок жінки виявився унікальним за важкістю перебігу хвороби.Мешканка США Джуммай Наче захворіла на COVID-19 після щеплення, через хворобу їй ампутували ноги, а незабаром вона залишиться ще й без рук. Лікарі вважають, що вірус потрапив в організм жінки до вакцинації.

Про це повідомляє Daily Mail.

За інформацією видання, жінка працювала фельдшером й отримала другу дозу вакцини Pfizer 1 лютого, а вже 6 лютого її доправили до лікарні з болями в грудях. Тест на коронавірус був позитивним, але проблем з легенями обстеження не виявило.

Стан пацієнтки швидко погіршувався і вже незабаром її підключили до ШВЛ. У Наче розвивалися анемія, ішемія, тромбоз артерій, синдром мультисистемного запалення і кардіоміопатія. Через ураження ніг їх довелося ампутувати.

Випадок жінки виявився унікальним. Експерти зробили висновок, що причиною стали COVID-19 разом з синдромом мультисистемного запалення. Такий синдром є рідкісним ускладненням і розвивається частіше у дітей.

Фахівці припускають, що до моменту вакцинації жінка могла хворіти безсимптомно. Також наразі невідомо, чи пов’язані ускладнення з вакцинацією. Чоловік пацієнтки не заразився.

Зараз пара збирає гроші за підтримки благодійних фондів на медичні витрати і оплату протезів. Жінці може знадобитися близько 500 тис. доларів.

Нагадаємо:

Раніше подібний випадок також стався у США. Там, 54-річному чоловікові з Каліфорнії ампутували два пальці. Також житель Великої Британії втратив два пальці, після того як заразився коронавірусом.

А в Італії у хворої на коронавірус пацієнтки почорніли пальці. COVID-19 викликав у жінки гангрену. Італійські медики назвали гангренозні пальці “важким проявом” коронавирусу.

Читайте також:  Вбивство 13-річної дівчинки у Харкові: камери зафіксували невідомого чоловіка

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...