facebook

Отруєння грибами на Чернігівщині: слідом за сестрою загинув семимісячний хлопчик

Семимісячний хлопчик, який отруївся грибами на Чернігівщині, 2 травня помер у реанімації обласної дитячої лікарні.Про це в коментарі “Суспільному” повідомив головний лікар медичного закладу Олександр Карета. За його словами, Віктор помер через те, що токсини отруїли організм і перестали працювати внутрішні органи.

Дитину до лікарні доправили в комі. З 27 квітня хлопчик перебував у важкому стані на ШВЛ. Відзначимо, що це вже друга смерть від отруєння грибами в цій родині. Вранці 30 квітня в реанімації померла п’ятирічна дівчинка, старша сестра хлопчика.

Причиною трагедії стало те, що мати малят Євгенія Алексеєнко нагодувала їх грибною юшкою. Перші весняні гриби дорослі назбирали в лісі поруч із домом. Частину вони відварили і заморозили, а частину вкинули в суп, який їла вся велика родина.

Симптоми отруєння, кволість та блювання, спершу проявилися в немовляти. Трохи згодом, уночі, судоми почалися у його сестрички. Ще у двох дітей самопочуття різко погіршилося вже вранці після вживання небезпечної їжі.

Читайте також:  На Донбасі загинули троє українських військовослужбовців

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...