facebook

Артем, Вікторія і Соломія: у Франківську народилася трійня (ФОТО)

Першу трійню 2021 року, яка народилась в івано-франківському обласному пологовому центрі, виписали 19 квітня.Потрійне дитяче «уа» у стінах медзакладу прозвучало 6 квітня. Саме тоді і народились трійнята – один хлопчик та двоє дівчаток. Малюки з’явились на світ на 36 тижні: одна дівчинка із вагою 1800 грам, її братик – 2030 грам, сестричка – 2350 грам. Щасливі батьки вже дали імена своїм первісткам: Артем, Вікторія і Соломія.

Про це пише “Галка” з посиланням на обласний Івано-Франківський обласний перинатальний центр.

«У своїй оселі ми облаштували для них окрему кімнату, куди придбали все необхідне», – розповідає мама Тетяна. Жінка про трійнят довідалась на восьмому тижні: «Сама вагітність проходила добре, лікарі мали застереження і попереджали, що доведеться багато лежати на підтримці, але обійшлось без цього», – каже жінка, якій малючки додали 16 кілограм ваги під час вагітності, каже, що важко було лиш останні тижні.

До операції лікарі готувались ретельно. Коли є кесарів розтин, то на одну дитину повинна бути одна бригада. Цих трійняток приймали завкафедрою акушерства та гінекології, професор Оксана Макарчук; акушер – гінеколог Наталія Романюк; заввідділенням інтенсивної терапії новонароджених, неонатолог Ольга Садова; заввідділенням першого дитячого відділення Оксана Бойко та анестезіолог Роман Савич.

Операція пройшла успішно, без ускладнень, жінка вже на другу добу відвідувала діток, які перші дні знаходились під спостереженням у дитячій реанімації. Малюки там постійно плакали, але як тільки приходила мама, то вони відразу припиняли. Оскільки всі результати були задовільні, то їх перевели у палату до мами.

Це перша трійня цього року в обласному перинатальному центрі. З 2018 року там народилося 6 трієнь і 281 двійнят.

Читайте також:  Жінка покинула цей світ, але близнюки всередині неї продовжували жити. Уві сні вона прийшла до свого чоловіка і сказала йому, що робити далі

Ольга Михайлівна Садова згадує, як у перший день її приходу на посаду заввідділення народилось дві трійні і три двійні:

«Тоді у нас були задіяні всі бригади. Ми тоді за добу разом з батьками пережили всю гаму емоцій, можливих при пологах».

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...