facebook

Українським пенсіонерам приготували новий “сюрприз”: що зміниться 1 вересня і кого торкнеться

Українських пенсіонерів чекають зміни. Зокрема, запроваджується отримання пенсій та грошових допомог через поточні рахунки в банках.Про це повідомляє прес-служба Пенсійного фонду.

Ідеться про те, що Кабмін підтримав пропозицію Міністерства соціальної політики про переведення на обслуговування в банки пенсіонерів, які отримують пенсії через Укрпошту.

З 1 вересня 2021 року, згідно з постановою пенсії будуть нараховуватися більшості пенсіонерів на рахунки в банки, окрім:

осіб з інвалідністю першої групи;
осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійного стороннього догляду;
пенсіонерів категорії “80+”;
одержувачів державної соціальної допомоги (особи, які не мають права на пенсію, та громадяни, які отримують допомогу з догляду).
Особи з вищезазначених категорій отримуватимуть пенсії та грошову допомогу за власним вибором: або через установу, відібрану на конкурсі, або через обраний самостійно банк з числа уповноважених.

Крім того, постановою запроваджується конкурсний механізм відбору надавачів послуг з виплати та доставки пенсій, грошової допомоги за місцем проживання одержувачів.

Нагадаємо, з 1 квітня в Україні підвищили пенсійний вік для жінок, але правила ще продовжать переглядати.

Читайте також:  Пенсійний вік в Україні знову підвищать

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...