У Зеленського повідомили, чи введуть локдаун на загальнонаціональному рівні
В Україні поки не планують вводити локдаун на загальнонаціональному рівні. Влада буде дотримуватись політики адаптивного карантину, згідно з якою жорсткі карантини будуть вводити локально.

Про це в ефірі одного із українських телеканалів заявив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, пише “РБК-Україна”.
За його словами, посилення карантину в окремих регіонах дозволяє не зупиняти всю країну в цілому.
“Є “червоні” зони в деяких областях. Це не означає, що, наприклад, у Харківській області або в іншій області, де ще “зелена” або “помаранчева” зона, треба вводити локдаун. Ми йдемо локальними локдаунами, і це допомагає”, – заявив Тимошенко.
Як приклад роботи адаптивного карантину в Офісі президента привели Івано-Франківську область.
“Івано-Франківська область була кілька тижнів – практично місяць, в “червоній” зоні, а зараз вона вже з неї виходить. А так би ми ввели локдаун по всій країні і тримали країну. Тому все ж регіональні локдауни працюють”, – додав Тимошенко.
Шукайте деталі в групі Facebook
Схожі публікації
-
Люди ледь не затоптали один одного за дешевий одяг (відео)
-
ПриватБанк зробив нове «обличчя» терміналам самообслуговування (фото)
-
У Польщі не працюють тисячі шкіл: в країні розпочався безстроковий страйк учителів
-
“Повпускали вас у Європу, курва…” Те, що польські митники зробили з українкою шокувало Мережу
