facebook

Мендель заявила, що санкції проти Коломойського є лише початком

Речниця президента України Юлія Мендель вважає, що санкції США проти українського бізнесмена Ігоря Коломойського – «це тільки початок».
Про це вона сказала в інтерв’ю виданню «Гордон».На думку Юлії Мендель, американські санкції проти Коломойського – «більше символічні», вона закликала чекати інших новин по цій темі.

«Штати – це поки досить… Так, санкція визначена, яка є більше символічною і показує, що у них є докази його корупції, оскільки там звучить чітко слово “корупція”. Я думаю, що це не кінець. Думаю, це початок», – зазначила вона.

Речниця президента не дала прямої відповіді на питання, чи згодиться Україна видати олігарха Штатам, де проти нього ведеться розслідування, якщо отримає відповідний запит.

«Подивимося. Я ж не ворожка… Буде як буде… Ми ж стоїмо за інтереси і держави, і кожного українця», – сказала Юлія Мендель.

Також вона не стала уточнювати, коли саме варто очікувати новин по цій темі.

«Я ж не ворожка. Я нікому зараз не погрожую і не збираюся йти проти когось і розповідати якісь речі, які можна інтерпретувати по-різному. Просто давайте дивитися, як будуть розвиватися справи», – додала Мендель.

Читайте також:  Коломойський назвав ім’я нового прем’єра при Зеленському: карти розкриті

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...