facebook

Лукашенко заявив, що Україна “впала”, а Білорусь тримається

Нелегітимний президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що чутки про наявність у нього палацу розпускають, щоб “обезголовити” його країну в політичному плані. За його словами, раніше таким же чином нібито вдалося домогтися “падіння” України.

Своїми роздумами підсанкційний політик поділився під час візиту на завод “Мотовело” 5 березня. Ролик з його спічем опублікували на Telegram-каналі “Пул першого”. Спілкуючись з робітниками, Лукашенко заявив, що йому нібито належить тільки батьківський будинок (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Чверть століття я президентом працюю. І якби вже десь якісь мільярди, як вони кажуть, або палаци були, мене б уже пошматували наліво-направо. Тому, якщо хтось знайде палац Лукашенка – одразу заселяйтеся”, – висловився Лукашенко.

Він додав, що його противники нібито хочуть розхитати народ, а для цього необхідно щось скандальне проти влади. Таким чином опозиція сподівається “знести їй голову”.

“А голова – це президент. Ось і вся їхня політика. У мене є “палац”. По-моєму, 7 на 8 будиночок, де я виріс з матір’ю. Ось – це мій “палац”. Все. Все інше належить державі. Все робиться для того, щоб зламати країну. Україна впала. За периметром всі пострадянські республіки розвалилися, а ось ця Білорусь ще тримається”, – заявив Лукашенко.

“Вони ж прекрасно розуміють, вибачте за нескромність мою, що тримається в основному за рахунок того, що цей Лукашенко заважає. Тому його треба скинути”, – резюмував нелегітимний білоруський президент.

Читайте також:  ″Буде дві області - Мінська і Могилевська": Жириновський заклався на ящик пива, що Білорусь увійде до складу Росії

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...