facebook

У МОЗ повідомили, які регіони першими отримають вакцину від коронавірусу

Міністерство охорони здоров’я визначило області, які першими отримаютьІмунолог назвав протипоказання для вакцинації від коронавірусу
вакцину від коронавірусу.

Про це головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, першими вакцину отримають сім областей країни, а до решти регіонів  дози препарату надішлють наступного дня.

“Маємо чіткий план, який дозволяє відразу після прибуття вакцини розвозити її до обласних складів 11 машинами одночасно. Шість областей: Житомирська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Вінницька, а також Київ отримають вакцину в день розвезення, інші — наступного дня”, — розповів він.

Ляшко також повідомив, що вирушить із перевіркою до Чернігівської області, аби перевірити готовність регіону до прибуття вакцини від COVID-19. Зокрема, йдеться про стан складу, роботу мобільних бригад та лікарів, яких будуть щеплювати першими.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів подовжить адаптивний карантин в Україні з поділом на “зелену”, “жовту”, “помаранчеву” та “червону” зони, аби не допустити колапсу медичної системи. Базовою для усієї країни стане “жовта” карантинна зона. Цей рівень діятиме, поки той чи той регіон не досягне “зеленего” рівня.

Читайте також:  Італія погрожує Ryanair забороною на польоти через порушення правил ковід-безпеки

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.