Українцям показали, що не так із сучасним ЗНО: ваші діти втікатимуть на заробітки до Польщі
Наслідки проведення обов’язкового ЗНО з математики у 2021 році для випускників шкіл, які через пандемію коронавірусу не змогли опанувати знання, будуть фатальними для всієї країни.
Таку думку на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук розмістив український блогер та політолог Юрій Романенко. Він також додав статтю-звернення до міністра Сергія Шкарлета, написану Іваном Райлі.
“Зупиніть ідіотів і врятуйте дітей від ідіотизму! Наслідки проведення обов’язкового ЗНО з математики в 2021 році для випускників шкіл, які через Ковід-19 не змогли опанувати знання, будуть фатальними для всієї країни. Діти, які захоплюються біологією, хімією, географією, історією та іншими науками, саме через тести з математики не зможуть вступити до українських вишів і вимушені будуть здобувати освіту закордоном, зокрема у Польщі. Таким чином, українські виші втратять здібних абітурієнтів, а країна – громадян.”, – йдеться у повідомленні.
Юрій Романенко висловив незадоволення системою освіти в Україні загалом. На його думку, всі її недосконалості є відбитком самої держави, де є звичним прикриватися ширмою “імітації бурхливої діяльності”.
“Я завжди говорив, що наша ідіотська система освіти є відображенням ідіотської держави, де імітація бурхливої діяльності є ширмою для прикриття розпилу всього, до чого можуть дотягнутися руки розпилювачів. Ситуація із ЗНО це яскравий приклад такої ширми, яка створюється абсолютно негнучким, закостенілим, маразматичним Міносвіти. Звертаю увагу всіх батьків і прошу максимально широкий репост цієї статті Іван Райлі, який звертається до міністра.”, – написав політолог.
Шукайте деталі в групі Facebook
Схожі публікації
- Основи дискримінації: у школах з’явиться скандальний предмет, який формує у дітей відчуття неповноцінності
- В уряді кажуть, що перші уроки у школах варто провести на тему захисту від коронавірусу
- В Україні планують запровадити сертифікацію директорів шкіл
- Позбутися ганебної невротизації освіти. Лісовий порівнює знання українських учнів із європейськими й анонсує в школі кардинальні зміни