facebook

Вночі помер відомий лікар ультразвукової діагностики Володимир Івасів

В ніч на четверте січня в Івано-Франківську не стало лікаря ультразвукової діагностики вищої категорії, фахівця лікувально-діагностичного центру Святого Луки Володимира Івасіва.Про це йдеться на фейсбук-сторінці медустанови.

“Біль та смуток переповнюють серця нашого колективу. Цієї ночі зупинилося серце надзвичайно добродушної людини, щирого, веселого колеги та лікаря від Бога – Івасіва Володимира Миколайовича. За все своє професійне життя Він допоміг надзвичайно великій кількості людей, вмів розрадити та порадити при будь-якому діагнозі. Також був найкращим учителем ультразвукової діагностики, який не боявся конкуренції та постійно ділився своїми знаннями з новим поколінням лікарів-УЗД. Ми мали за честь працювати пліч-о-пліч, та, на жаль, страшна хвороба подолала Володимира Миколайовича.
Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевну біль від втрати близької людини. Висловлюємо щирі співчуття сім’ї з приводу тяжкої втрати – смерті батька та чоловіка. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.
Хай спочиває з Богом. Світла пам’ять!”, – йдеться у повідомленні.
В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні повідомили, що медик пішов з життя на 61-році через ускладнення від коронавірусної хвороби.
«Він любив життя і дуже хотів жити, — говорить лікар Людмила Федунків. — Упродовж двох місяців колеги з відділення реанімації докладали всіх зусиль для порятунку його життя, проте хвороба виявилась сильнішою».
«Володимир Миколайович був професіоналом, просто незамінним у своїй справі, — відгукується пані Людмила. — Завдяки його консультаціям і правильно встановленим діагнозам ми мали тисячі врятованих життів…».
Колеги Володимира Івасіва також відзначають його особливу приязнь до майбутніх медиків, яким лікар охоче передавав свої знання про тонкощі професії, демонстрував складні випадки захворювань щитоподібної залози й усе це робив — взірцево.
«Для усіх нас він був прикладом взаємодопомоги та відданості, — говорить завідувачка кабінетом УЗД Ольга Семенів. — А ще ми мали змогу спостерігати за ним, як люблячим батьком і турботливим сім’янином».
Роботі в обласній клінічній лікарні Володимир Івасів присвятив 23 роки свого життя. Співчуваємо донечкам, дружині, рідним та близьким, розділяємо глибокий сум і біль втрати.
Вічна пам’ять, царство небесне!
Сьогодні, о 17 год. відбудеться прощальна панахида. Завтра, 5 січня, об 11 год. похорон.
Місце: Церква Благовіщення Пресвятої Богородиці (вул. Витвицького 30 а, мікрорайон Пасічна)

Читайте також:  На Прикарпатті дерево завалилося на дорогу

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.