facebook

Молода вчителька розкрила правду про “українську школу”, звільнення не уникнути: “Плакала від безсилля…”

Молода українська вчителька, яка в собі поєднує відразу кілька ролей – і педагога, і блогера, і навіть завзятого мандрівника, Анастасія Бречко зробила велике зізнання.

Настя буквально зі сльозами на очах розповіла про те, чому прийняла рішення “зав’язати” з улюбленою справою.

Про це Анастасія Бречко написала на своїй сторінці в мережі Facebook, а також опублікувала свої відверті зізнання щодо роботи вчителькою на платформі YouTube.

“Це було важко, але я розповіла… Чому я звільнилася зі школи; як це сприйняли діти, батьки та колеги; чим планую займатися і що буде з каналом #будніучілки.”, – коротко анонсувала нове відео Анастасія.

За словами Насті, стає зрозуміло, що дівчина вирішила “врятувати себе”, а не приносити в жертву.

“Привіт, у мене з’явився час, і внутрішній ресурс, щоб розповісти, що я звільнилася зі школи місяць тому… Власне, чому я звільнилася зі школи – з вересня мені було дуже погано, все так склалося навколо, ситуація з пандемією, були якісь мої особисті причини і я була в такому важкому стані, і я просто не могла більше, мені було тривожно. Ситуація в школі була теж напруженою, тому що коронавірус, карантин, і діти вийшли після дистанційного навчання… Змінилося сприйняття навчання… Ти починаєш віддавати роботі більше ресурсів… Мені набридло просто плакати через це безсилля. І в якийсь момент я просто зрозуміла, що так більше не може тривати – я йшла в школу, в державну, з такою місією – рятувати світ, з юнацькою мрією, але я зрозуміла, що потрібно рятувати себе…”, – поділилася Анатасия.
Пропонуємо нашим читачам переглянути повне відео, де Анастасія розповідає про те, що ж зараз відбувається в українських школах, а також про те, що допоможе їй йти далі:

Читайте також:  Школи у “червоній зоні” закриватимуть на двотижневий карантин – Шмигаль

До слова, підписники почали активно коментувати публікацію дівчини:Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.