facebook

Українських заробітчан масово виганяють додому: що відбувається

В ЄС почалися масові депортації заробітчан з України. Тільки за липень-вересень вислали з країни близько 300 українців.Про це передає Obozrevatel.

На даний момент громадяни України не мають право в’їжджати до ФРН в рамках безвізових поїздок з туристичною, приватною або діловою метою, через епідеміологічні обмеження.

Але деякі намагаються це правило обійти.

Схема проста: дрібні або непублічні польські фірми з працевлаштування наймають українців нібито для роботи в Польщі. Після громадянам пропонується нелегальне працевлаштування з кращою зарплатою в Німеччині. Людей наймають в сферу догляду за людьми і домогосподарством.

Українці легально в’їжджають на територію Польщі і пересидівши там карантин, намагаються їхати вже далі – до Німеччини та інших країн Європи. При цьому у заробітчан на руках підроблені трудові договори, румунські та угорські паспорти, в тому числі і фальшиві, чеські робочі візи.

Правоохоронці разом з міграційною службою проводять спецоперації в пошуках порушників. Після їх депортують назад в Україну.

Переїхати на постійне проживання в країни ЄС і США за умови надання громадянства в жовтні 2020 року погодилося 27,9% українців.

Читайте також:  Накопичувальна пенсія стане обов'язковою: нововведення з 2021 року

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...