Леся Нікітюк оголила пружні сідниці в купальнику: “Горішки що треба”
Леся Нікітюк поділилася розкішними кадрами, відправившись підкорювати Туреччину
Відома українська телеведуча Леся Нікітюк порадувала новими знімками в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила яскравий кадр, позуючи на відпочинку в Кемері, Туреччина, насолоджуючись останніми теплими днями, вдосталь купаючись і засмагаючи на пляжі.
Так, артистка приміряла лише чорне міні-бікіні, засвітивши результати своєї дієти – інтервального голодування. Красуня вибрала ракурс, який вигідно підкреслив її масивні сідниці, а також тонку талію, доповнивши спокусливий образ лише солом’яним капелюшком і білосніжною посмішкою. Також Леся порівняла себе з культовою голлівудською акторкою Шерон Стоун.
Шерон Стоун. Молоді роки
Знайдіть в небі сердечко❤️ і поставте його мені в коментарях!
Я поставлю натомість
Фолловери не пройшли повз і засипали Лесю компліментами: “у таких трусах зручно ставити уколи.”, “Горішки що треба! “, “Леся яке сердечно в небі???? Тут така попка!!!”, “Капелюх зразу і не побачиш”, “Яка красуня”, “Ого Леся!!! Яка красуня!! “, “Фігурка “,”соковита бомбіта”.
Шукайте деталі в групі Facebook
Схожі публікації
-
“Гола і з хрестом”: напівоголену Сєдокову засудили в Мережі
-
“Треба їхати на Донбас”: стало відомо, про що Зеленський з Папою Римським домовилися під час зустрічі
-
Від сексу до шлюбу СНІД, герпес і страждання: новий предмет у школах України викликав скандал
-
На Франківщині збитки від негоди сягають 400 мільйонів гривень