facebook

Смертельна авіакатастрофа під Чугуєвом: комісія виявила грубі порушення в організації та виконанні польотів

Згідно з доповіддю з підкомісій з розслідування авіакатастрофи Ан-26 під Чугуєвом на Харківщині, “чорні скриньки” літака розшифровано, встановлено технічну причину нештатної роботи лівого двигуна, також розслідування засвідчило наявність грубих порушень у виконанні та організації польотів. Про це повідомив голова урядової комісії з питань розслідування авіакатастрофи, віце-прем’єр-міністр Олег Уруський у Facebook.



Так, Уруський напередодні відвідав військову частину А4104, де заслухав доповідь голів трьох підкомісій з розслідування авіакатастрофи – авіаційної, льотної та технічної.

“На сьогодні можна констатувати, що за результатами дешифрування бортових самописців повністю відновлено трагічний шостий політ літака Ан-26Ш, а також встановлено зміст перемовин, як між членами екіпажу, так і з керівництвом польотів”, – написав Уруський.

Також він додав, що “встановлена технічна причина нештатної роботи лівого двигуна та спрацювання датчика падіння тиску по “ИКМ” (вимірювач крутного моменту)”.

“Це сталося внаслідок відмови у роботі одного з блоків системи управління двигуна”, – повідомив Уруський.

“Також розслідування засвідчило наявність грубих порушень, як у виконання польотних завдань, так і в організації польотів загалом”, – зазначив голова урядової комісії.

З його слів, наразі урядова комісія з розслідування причин катастрофи літака Ан-26Ш, яка сталася 25 вересня 2020 року у Харківській області, продовжує свою роботу.

“Міністерство оборони України має завершити власне службове розслідування 12 жовтня 2020 року. Після чого матеріали будуть передані до військових комісаріатів і, орієнтовно, після 15 жовтня 2020 року очікується розпочати процес виплат компенсацій сім’ям загиблих”, – зауважив Уруський.

Нагадаємо, 25 вересня українську авіацію спіткала жахлива авіакатастрофа. В районі 20:50 у Харківській області при заході на посадку на аеродром Чугуїв розбився навчально-тренувальний літак Ан-26Ш зі складу 203-ї навчальної авіаційної бригади Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Читайте також:  Поїдаюча мозок амеба позбавила жінку життя: “вода несе небезпеку мільйонам”

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.