facebook

“Уряд нарешті почув українців і дозволив відкрити школи та садки у червоній зоні”, – Олексій Петечел

Уряд прислухався до Івано-Франківської міської ради і дозволив роботу навчальних закладів в умовах червоної карантинної зони.16 вересня Кабінет Міністрів України змінив підходи до поділу регіонів на карантинні зони за рівнем захворюваності на COVID-19.

Зокрема, дозволено роботу навчальних закладів у червоній карантинній зоні. Школи і дитсадки закриватимуть на карантин лише за умови, якщо на самоізоляцію відправлено більше ніж 50% класів.

Член виконавчого комітету Івано-Франківської міськради, юрист Олексій Петечел вважає, що рішення Уряду правильне, але запізніле.

“Для освітян і батьків очевидним є те, що дистанційне навчання сьогодні є неефективним у наших реаліях. І Кабінет Міністрів нарешті почув українців і дозволив відкрити школи і дитячі садки у червоній зоні. Це відбулося завдяки активній позиції місцевих громад та рад, які протягом двох тижнів виходили на пікети та приймали звернення до центральної влади», – сказав Олексій Петечел.

Зазначимо, вчора Івано-Фракнівська міська рада прийняла рішення про поетапне відкриття навчальних закладів у місті. За проєктом рішення, що його подав депутат від «Європейської Солідарності» Сергій Палійчук, у місті з 15 вересня мали запрацювати дитячі садки, з 21 вересня у школу мали піти учні 1-4 класів, а з 28 вересня – усі інші.

При цьому батьки можуть самостійно обрати форму навчання для дітей.

Читайте також:  Львівщина вийде з "червоної" зони карантину: названо дату

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.