facebook

Зашивають штучною шкірою, накачали снодійним, щоб не конала: бабуся спалила заживо 3-річну внучку, в останній момент врятували сусіди (відео)

У Дніпрі лікарі рятують 3-річну дівчинку зі страшними опіками. Через бабусю-алкоголічку дитина ледь не згоріла заживо. Зараз медики ввели її у медикаментозний сон, щоби не мучилася від болю, і зашивають рани штучною шкірою.

Про це розповідає ТСН.

Повідомляється, що горе-бабуся спала, коли в одноповерховій будівлі почалася пожежа. Відчувши сморід, жінка прокинулася та вибігла на вулицю, покинувши дитину всередині. Дівчинка сховалася від вогню, однак таки отримала страшні опіки. В останній момент її врятували сусіди.

Зараз дитина перебуває у медикаментозному сні, щоб не відчувати страшного болю. Її під’єднали до апарату штучної вентиляції легенів.

Правоохоронці кажуть, що сім’я неблагополучна, стоїть на обліку, родичів дитини неодноразово ловили на неналежному виконанні батьківських обов’язків.

Відомо, що перед трагедією матір покинула дівчинку на кілька днів на бабусю, яка була п’яною.

Відкрито кримінальне провадження.

Чи виживе дитина, медики не кажуть. Вона пережила вже другу операцію. Наразі фахівці знімають обгорілі тканини, щоб накрити рани штучною шкірою.

Читайте також:  На Черкащині 13-річний хлопець жорстоко поглумився над жінкою: “Зґвалтував, побив її та ледь живою залишив у кущах”

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...