facebook

” Це братовбивча війна”: Микола Тищенко зробив скандальну заяву щодо подій на Донбасі

Нардеп від партії “Слуга народу” Микола Тищенко заявив, що російський народ – це друзі українців.Про це передає “Цинічни Львів” з посиланням ІА “Вголос”.

Про це він сказав у інтерв’ю Раміні Есхакзай для YouTube-каналу “Ходять чутки”.

Тищенко вважає, що політики, які без бою віддали українські території, ще понесуть покарання. Також він зізнався, що війна на Донбасі особиста трагедія для нього самого.

“Вся моя сім’я під бомбардуванням приїхала в Київ. Вони біженці, їм було дуже складно. Мама плаче ночами”, — розповів Тищенко.

На думку політика, повернення Донбасу не повинно бути з застосуванням сили. Повернути втрачені землі можна тільки успіхами, вважає нардеп.

“Тому що в Донецьку живуть українці, ми не можемо займатися братовбивчою війною… Це справжня війна, не громадянська війна за нашу незалежність. Ми, український народ, відстоюємо свої інтереси. Це наші території”, — підкреслив він.

На думку Тищенка, українським політикам необхідно провести демократичні вибори на окупованих землях.

“Якщо цього не відбудеться, то цей конфлікт буде нескінченним. Він не вигідний нікому. Ми повинні жити в доброму сусідстві. Російський народ — наші друзі, але керівники, ті люди, які тягнуть у безодню, в розрив, до них дуже багато питань і претензій”, — сказав Тищенко.

Читайте також:  На знак подяки за їжу: терористи обстріляли місію Червоного Хреста на Донбасі

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.