facebook

На Львівщині від Covid-19 помер медик

На Львівщині унаслідок Covid-19 помер керівник Старосамбірського центру первинної медичної допомоги Василь Савенко. Про це на своїй на фейсбук-сторінці повідомляє заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

Читайте також:  Під Полтавою дві бабусі організували наркобізнес: накопичили в банку більше півмільйона

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.