facebook

В Україні чоловік втретє заразився коронавірусом

Житель Тернопільської області втретє захворів на новий коронавірус COVID−19. Водночас в області зареєстрували кілька повторних заражень коронавірусом.Про це розповів начальник управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук під час засідання обласної комісії ТЕБ та НС, повідомляє видання “Тернополяни”.

“Є хворий, який захворів уже втретє. Ми повинні розуміти, що навіть перехворівши на коронавірусною інфекцією, це не убезпечує нас від повторного захворювання”, − пояснив Володимир Богайчук.

Також він повідомив, що завантаженість ліжок хворими на COVID−19 у медичних закладах першої хвилі − 26,7%.

“Станом на сьогодні спостерігаємо погіршення ситуації із захворюваністю на COVID−19 у Тернопільській області. Продовжують хворіти 1075 осіб, з них 144 перебувають на стаціонарному лікуванні, з яких 15 − на кисневій масці, 17 − на кисневому концентраторі. Близько 30 хворих у важкому стані. Це пов’язано з тим, що люди не до кінця розуміють складність ситуації із захворюваністю, яка і виникає через недотримання саме карантинних заходів”, − зазначив Богайчук.

Кількість інфікованих коронавірусом в Україні упродовж доби збільшилася на понад 1000 нових випадків. Станом на 20:00 29 липня відомо про 67 597 хворих у країні.

Читайте також:  Степанов розповів, коли хворий на коронавірус стає вже незаразним

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.