facebook

Вчені знайшли нову неочікувану користь сексу для жінок

Канадські дослідники з Університету Макгілла заявляють, що жінки, які обожнюють секс в молодості, з віком менше страждають на проблеми з пам’яттю.Перевіривши на комп’ютерах пам’ять 78 гетеросексуальних жінок у віці від 18 до 29 років вчені дійшли висновку, що сексуально активні представниці краще за інших згадують факти та дати, пише Люкс ФМ.

“Ми виявили дивовижний зв’язок між хімічними речовинами, які передають сигнали задоволення у мозок, і пам’яттю. Навіть невеликої вибірки даних виявилося достатньо, щоб підтвердити теорію: сексуальна активність покращує пам’ять”, – пояснив Єнс Преснер, професор психології в Університеті Макгілла.

Заняття сексом покращує нейрогенез – зростання нервової тканини в гіпокампі, яка дозволяє підвищити продуктивність пам’яті. І це науково доведений факт, яким ти можеш затягувати коханців в ліжко. Ти ж не тільки розважаєшся, а й дбаєш про майбутнє свого здоров’я.

Читайте також:  Володимир не міг мати дітей, тож, коли дружина повідомила радісну новину, не повірив, відмовився і пішов

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...