facebook

Зеленський назвав план дій та значну суму для ліквідації наслідків паводків

Президент Володимир Зеленський зажадав від уряду системного вирішення проблеми щорічного підтоплення територій в західних областях України.Як повідомляє “Апостроф”, про це говориться на сайті президента.

Під час селекторної наради, що стосувалася наслідків стихії на заході країни, на якій прем’єр-міністр Денис Шмигаль доповідав останню інформацію про надзвичайну ситуацію в Івано-Франківській області, Зеленський вимагав “вирішити це питання раз і назавжди”.

“Ми щорічно від 500 до 800 млн гривень витрачаємо на ліквідацію наслідків (підтоплень). А в цьому році, мабуть, буде більше 1 млрд гривень. Час знайти системне рішення, зайнятися зміцненням берегів річок. Щоб укріпити береги Дністра, Тиси, щоб вирішити це питання раз і назавжди. Треба розробити справжню велику програму із залученням іноземного досвіду, а не щорічно втрачати людей і гроші”, – заявив Зеленський, звертаючись до голови уряду.

Шмигаль повідомив, що обсяги затоплення перевершують масштаб 2008 року. Зокрема, затоплена районна лікарня в місті Галичі, проводиться евакуація хворих з медустанови. Ситуація ускладнюється тим, що в лікарні є особи, що заразилися коронавірусом.

Всього в результаті несприятливих погодних умов в Івано-Франківській області підтоплено понад 200 населених пунктів, зруйновано 110 км автодоріг та 90 мостів. Від стихії загинули три людини, одна людина зникла безвісти.

В Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях пошкоджено 429,7 км автодоріг та 130 мостів. Порушено транспортне сполучення з 34 населеними пунктами. У постраждалих населених пунктах відсутні електроенергія та водопостачання.

Читайте також:  МЕГАСКАНДАЛ! Ляшко в прямому ефірі пообіцяв набити “морду” Зеленському. Реакція Зеленського шокувала! (ВІДЕО)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.